Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Miss poupě a Dívka roku 2008 města Rumburk

Již několik let ráda navštěvuji soutěž domu dětí a mládeže Miss poupě a Dívka města Rumburk. Tato akce mě vždy příjemně potěšila a zahřála u srdce, vždyť tolik krásných a šikovných děvčat vidět je radost. Skvělý moderátor Martin Růžička navozoval úžasnou atmosféru a příjemné a ochotné pracovnice DDM vždy velice rády se vším pomohly.
Letos však jsem byla soutěží Miss poupě a Dívka města Rumburk velice zklamaná a rozčarovaná. Moderátor Roman Winter se snažil, ale nedostatky, které se podepisovaly na celém průběhu odpoledne, nemohl sám zachránit. Moc mi chyběl již tradiční slavnostní nástup soutěžících dívek, který nás diváky dostal do té správné „missovské nálady“. Rovněž mám pocit, že 45minutová přestávka před vyhodnocením, kdy už všichni byli unaveni po soutěživém odpoledni, byla NEKONEČNÁ. Avšak nejvíce mě zarazilo, že děvčata byla nějak zvlášť rozdělena do kategorií. V nejmenší kategorii soutěžily dívky, které věkem odpovídaly výše a tudíž nechápu, jak toto může pořadatelům uniknout.
Zdravé soutěžení je správné, ale mělo by být poctivé pro všechny soutěžící.
Pak by se toto nemohlo stát! Nejen mě skutečnost tohoto velkého nedostatku udivila. Já vím, že děti za toto nemůžou, a proto nikdo na místě neprotestoval, ale pořadatelé by měli slyšet hlas diváků a rodičů soutěžících dívek.
Chtěla bych touto cestou vzkázat pořadatelům, že tato skutečnost a chaos v organizaci mě i mé přátele bohužel odradí od návštěv dalších ročníků. Arogantní chování pořadatelů k dotazům diváků a k rodičům vystupujících dětí nás utvrdilo v jejich neprofesionalitě.
Vždyť i ve stresu se dá vykouzlit na tváři úsměv a možná se může stát, že rodiče již příště své dítě na takovou akci nedovedou!

Do domu kultury, kde se celá akce konala, budu na jiné akce chodit určitě ráda, neboť takovou nabídku kulturního vyžití, jakou nabízí nyní, jsem za spoustu mých v Rumburku prožitých let nezaznamenala.

Tisk Tisk | E-mail E-mail