Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Správa rumburských areálů sportu – SRAS p.o. v roce 2008

Rok 2007 byl velmi úspěšný pro Správu rumburských areálů sportu, která hospodařila s kladným hospodářským výsledkem přes 500 tisíc korun.
I letos bychom rádi navázali na některé tradiční akce z minulých let a zároveň jsme pro návštěvníky připravili akce nové. V loňském roce byl například uspořádán Tenisový turnaj seniorů ve čtyřhře, Rumburská tenisová liga, Rumburský kanár, Turnaj v nohejbale trojic, letní akce pro děti v plaveckém bazénu, Karneval na ledě nebo turnaj starých gard ve fotbale – Memoriál Mirka Hubeného. Zajistili jsme volný vstup pro prvňáčky do plaveckého bazénu, tenisové soustředění, otevřeli jsme tenisovou školu pro děti a jako novinku jsme uspořádali 1. ročník hokejového turnaje neregistrovaných.
Zahájili jsme provoz nových webových stránek p.o. SRAS, kde jsou aktuálně zveřejňovány informace nejen o SRASu, ale i o všech sportovních akcích pořádaných na území města Rumburk. Na těchto stránkách najdete nejen ceníky, otevírací dobu všech sportovních zařízení, ale máte zde i možnost přednést své návrhy a připomínky k fungování našich zařízení. A právě na základě těchto připomínek jsme se rozhodli v roce 2008 k některým změnám. Například v plaveckém bazénu bude od 1. dubna možné zakoupit zvýhodněné vstupné pro rodiny s dětmi nebo pouze jednu hodinu sauny. Ve všech prázdninových dnech v dopoledních hodinách budou v rumburském bazénu pro děti připraveny speciální dětské programy. Na srpen plánujeme týdenní tenisové pobytové soustředění pro děti s trenérem 1. třídy. Termín a podmínky budou upřesněny do konce června.
Na tenisové kurty bychom rádi zakoupili nahrávací stroj, který umožní lepší podmínky pro naší tenisovou školu.
V letošním roce proběhne další etapa rekonstrukce zimního stadionu. Jedná se o úpravu povrchu pod ledovou plochou tak, aby zimní stadion mohl být využíván i v létě, například k hokejbalu, bruslení na kolečkových bruslích a k dalším sportům. Se zahájením zimního provozu na stadionu počítáme již od října.
Novinkou, kterou určitě mnozí ocení, je v současnosti připravovaný projekt svozového autobusu, který by přivážel zájemce o plavání v našem bazénu z okolních měst a obcí, a to převážně o víkendech, kdy není zcela zajištěna dopravní obslužnost. Dále bychom rádi připravili nabídku zábavných, relaxačních a sportovních programů, které by mohly pro své zaměstnance využívat podniky a organizace z Rumburku.
Bohužel, budeme muset letos přistoupit i k některým nepopulárním opatřením. Jedná se o úpravy ceníků na jednotlivá zařízení a změny v platnosti některých permanentek. Od dubna bu-dou všechny nově prodané permanentky platit na plaveckém bazénu dva, na letním stadionu jeden měsíc ode dne prodeje. Od července dojde k úpravě vstupného na jednotlivá zařízení, a to hlavně za pronájem ledové plochy na zimní stadionu. Důvodem je výrazné navýšení všech druhů energií.
Věříme, že se nám i v letošním roce podaří vytvořit na našich sportovištích takové podmínky, aby se k nám všichni návštěvníci rádi vraceli.

Radek Engl
ředitel p.o. SRAS

Tisk Tisk | E-mail E-mail