Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Václav Sojka učí, jak vidět svět přes hledáček fotoaparátu

Jste milovníky a obdivovateli přírody, chtěli byste poznat krásy Českého Švýcarska a naučit se objektivem svého fotoaparátu zachytit jedinečné okamžiky krajiny plné tajemství? Pak vás zveme na fotografický workshop, který se uskuteční 26. dubna pod vedením zkušeného fotografa a znalce přírody Václava Sojky.
Cílem workshopu je naučit se pozorovat, vnímat a vidět vnitřní krajinu a přírodu Českého Švýcarska pod vedením špičkového fotografa. Kvalitně vyfotografovat to, co vnímáme a co se nám líbí. Součástí je výklad k základům techniky fotografování. Celý program je určen hlavně fotografům amatérům, kteří mají zájem o detailní záběry (makrofotografii) fauny a flóry z krajiny Českého Švýcarska. Během roku 2008 pak připravujeme i vícedenní obdobné fotoworkshopy na téma: lidové památky, dále jarní, letní a podzimní krajina Českého Švýcarska.
Kurz bude také probíhat v nových, moderně vybavených učebnách Domu Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Podrobné informace o výše zmíněných kurzech i dalších vzdělávacích akcích najdete na internetové adrese http://www.ceskesvycarsko.cz.
-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail