Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nájemníci pana Swana sklidili úspěch

Pod záštitou Obecního úřadu ve Starých Křečanech se v sobotu 12. dubna uskutečnila premiéra divadelní komedie z pera anglického dramatika M. Cooneyho „Nájemníci pana Swana“ hrána pod pracovním názvem „Habaďůra“. Vyprodaný sál kulturního domu praskal ve švech. Páteční veřejnou generálku a samotnou premiéru zhlédlo přes tři sta spokojených návštěvníků.
Diváci z místní obce, Rumburáci a další přátelé a příznivci divadla ze širokého okolí byli svědky vynikajících výkonů známých tváří herců DS DK. Potlesk na otevřené scéně a salvy smíchu provázely celé představení. Strhující tempo a exkluzivní výkony všech protagonistů byly odměněny dlouhotrvajícím frenetickým potleskem.
Diváci určitě nelitovali cesty, kterou museli podniknout za svými divadelníky do Starých Křečan.
Pro ty, kteří nestihli premiéru, se nabízí repríza, která se uskuteční ve středu 7. května 2008 v 19.00 hod. opět v Kulturním domě ve Starých Křečanech. Vstupenky jsou v předprodeji v místech udaných na plakátech. Zveme všechny přátele Thálie a příznivce souboru, který Vás v minulosti nikdy nezklamal a byl zárukou dobré zábavy, na další reprízy.

habadura

Společné foto Divadelního souboru domu kultury. Foto: D. Zápotocký

Tisk Tisk | E-mail E-mail