Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Naučte se bránit se a chránit své blízké

Statistika trestných činů, kterou eviduje Ministerstvo vnitra ČR, mluví jasně. Jen za rok 2006 bylo na území České republiky spácháno 231 vražd, 19.171 násilných trestných činů, jako je přepadení, úmyslné ublížení na zdraví, rvačky a týrání. V 530 případech došlo ke znásilnění, počty vloupání vyšplhaly až na 53.503 případů. Počet krádeží, ať již aut, kol nebo kapesních krádeží vzrostl na 151.136. A hrůzné číslo 221.707 se týká případů poškozování cizí věci a její neoprávněné užívání.
A k tomu všemu si musíme uvědomit, že téměř 50 procent trestných činů občané policii nenahlásí, takže i počet násilných trestných činů je ve skutečnosti podstatně vyšší. To je několik tisíc dalších poškozených lidí ročně navíc, kteří dříve doufali, že jim se tato špatná zkušenost vyhne nebo nemůže stát. Bohužel, nevyhnula.
Teď si, prosím, položte otázku a reálně na ni odpovězte. Jste schopni při ohrožení ze strany agresora účinně ochránit sebe, své blízké nebo případně svůj majetek? Spousta lidí si myslela, že ano. A spousta se jich spletla. Ještě si myslíte, že je zbytečné učit se nějaký opravdu reálný bojový systém?
R.B.S. – systém reálné bojové sebeobrany je sestaven z několika bojových systémů vhodných pro pouliční sebeobranu. Pod záštitou Městské policie v Rumburku a v rámci prevence kriminality nyní R.B.S. nabízí výuku dané problematiky.
Výuka probíhá každé pondělí a středu od 17.00 do 19.00 hodin na Městské policii Rumburk. Informace na tel. č.  774 897 951.

Tisk Tisk | E-mail E-mail