Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté stále vyhrávají

Všem příznivcům oddílu JV JUDO Rumburk při DDM a fanouškům juda přinášíme informace o výsledcích z několika posledních turnajů, kterých jsme se zúčastnili.
Po získání titulu Krajský přeborník Vítkem Suchopárem, zisku dvou postupových míst na Přebor České republiky a 15 medailí v Chomutově putují do Rumburku další cenné kovy.
Na Velikonočním turnaji v Teplicích 15. března vybojovali zlatou medaili K. Macoun, L. Rigo a P. Sabo, bronzovou medaili V. Grof, L. Huber, V. Kolařík a P. Koutecká.
Mláďata nás reprezentovala 29. března na VC Litoměřice. Můžeme říct, že úspěšně. První místo dovezli V. Koutecký a K. Macoun, třetí Voj. Koutecký, T. Benčíková, V. Grof a T. Dušánek.
Postrachem se stali naši judisté 5. dubna na Děčínské kotvě. Kov nejcennější přivezl V. Grof, M. Koutecký, V. Koutecký a L. Rigo, stříbro M. Boček, M. Koutecký (startoval ve dvou kategoriích) a bronz M. Calviti, L. Daitl, L. Huber, T. Dušánek, K. Kotmelová, K. Macoun, F. Růžek a M. Semerád.
V tvrdé konkurenci se začínají prosazovat i naši dorostenci. Na celorepublikovém turnaji GP v Litoměřicích obsadili 15. března T. Rákosník a L. Daitl nepopulární, ale tentokrát velmi cenné 4. místo. Tomáš Rákosník se navíc zúčastnil i mezinárodního turnaje dorostu MGP v Brémách, kde se utkali judisté z 30 zemí světa, včetně Japonska.
O výkonnosti našich starších žáků a dorostenců svědčí i zájem významných judistických oddílů v ČR, které chtějí, aby se účastnili soustředění, která pořádají, a startovali za ně v dorostenecké lize. Momentálně jsou pozváni na soustředění reprezentace ČR, které se koná začátkem května v Teplicích.
S některými z našich závodníků jste se mohli setkat na akcích DDM, konkrétně na oslavách Dne Země 25. dubna a pálení čarodějnic 30. dubna, kde předváděli judistické techniky.

Tisk Tisk | E-mail E-mail