Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

2. ročník Rumburské tenisové ligy

V měsíci květnu začíná již druhý ročník Rumburské tenisové ligy (RTL). Soutěž je vypsána pro amatérské hráče tenisu a hraje se systémem každý s každým, kdy družstvo tvoří dva hráči. Zápas se skládá ze tří prodloužených setů a nastoupí proti sobě vždy nejdříve jedničky, pak dvojky týmu a na závěr se odehraje čtyřhra. Po každém utkání provedou družstva zápis o utkání a výsledek bude ihned započítán do průběžné tabulky, která bude stále vyvěšena na rumburských tenisových kurtech.
Turnaj začíná 11. května a bude zakončen začátkem října (termín bude upřesněn) vyhlášením výsledků a dekorováním vítězů RTL. V tentýž den bude sehrán i exhibiční turnaj všech účastníků RTL, který bude plný překvapení (vybavení, oblečení hráčů a hlavně složení družstev).
Máte-li zájem se zúčastnit a vyzkoušet si své tenisové umění mezi amatéry, máte ještě možnost se přihlásit. Podrobnější informace a přihlášky na tel. 774 449 914 (Milan Polách).
Rumburská tenisová liga se uskuteční za podpory společnosti SRAS a tímto je i dána garance hladkého průběhu této celosezónní akce tenisových nadšenců.

Sportu zdar a tenisu zvlášť

Tisk Tisk | E-mail E-mail