Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Staňte se členem Filmového klubu Domu kultury Rumburk

Vážení přátelé a milovníci stříbrného plátna, Dům kultury Rumburk rozšiřuje svou činnost a s příchodem druhé poloviny letošního roku připravuje pro širokou veřejnost nový projekt, který nese název Filmový klub Domu kultury Rumburk. Rádi bychom Vás a Vaše přátele přivedli na myšlenku, jak strávit krásný podvečer či večer u nás v biografu Střelnice, a nebo jak se například součinně a zajímavě podílet na projekci české a zahraniční kinematografie ve městě Rumburku.
A co to vlastně je tzv. filmový klub? Filmový klub, jehož zřizovatelem je Dům kultury Rumburk, ve své podstatě přesně definují stanovy Asociace českých filmových klubů, a to jako dobrovolné sdružení zájemců o filmovou kulturu, vyvíjející svou pravidelnou a hlavní činnost v oblasti celoročního promítání filmů všech žánrových kategorií a další aktivity s tím spojené.
Zájemci o nekomerční filmovou tvorbu, dokumentární zajímavosti a jiné filmové zvláštnosti ať v uměleckých hereckých výkonech, specifických námětech či autorských scénářích se mohou registrovat na adrese: Dům kultury Rumburk, oddělení umělecké produkce, tř. SNP 484/29, 408 01 Rumburk, e-mail: pkratochvilova@dkrumburk.cz, www.dkrumburk.cz.
Přejeme Vám hezké chvíle prožité v kině Střelnice se zajímavým filmem.

Tisk Tisk | E-mail E-mail