Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Medailové víkendy rumburských judistů

Pomalu se blíží konec školního roku. Proto i závody v Lounech a Litvínově byly jedny z posledních před letními prázdninami. Během prázdnin, stejně jako v jiných oddílech a zájmových kroužcích, je pravidelná činnost oddílu JV JUDO Rumburk pozastavena.
10. května změřili své síly naši mladší a starší žáci v Lounech. Tato soutěž byla určená pouze chlapcům ve věku od 11 do 14 let. A jak si naši vedli? První místo obsadil M. Koutecký, druhé L. Rigo a třetí M. Calvitti.
O týden později (17. května) se konala Velká cena města Litvínova. Tento turnaj je pořádán pravidelně pro všechny věkové kategorie. Z našeho oddílu se tedy vypravila mláďata, mladší a starší žactvo a dorostenci, což představovalo 16 závodníků. Tyto závody jsou u dětí velmi oblíbené, protože jsou vždy doplněné o vystoupení nějaké hvězdy. Letošní rok zazpívala skupina Maxim Turbulenc. O oblíbenosti svědčí i fakt, že se počet startujících vyšplhal až na 227. A nám se opět dařilo. Zlaté medaile si odvezli V. Koutecký, L. Rigo a T. Rákosník, stříbrné K. Macoun, J. Hamalčík, A. Pešek a M. Koutecký, bronzové M. Boček, L. Huber, P. Koutecká a L. Daitl.
Je pravděpodobné, že v červnu uspořádá oddíl JV JUDO Rumburk při DDM v areálu tělocvičny víkendové soustředění.

Tisk Tisk | E-mail E-mail