Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Svatojánské slavnosti bylin 2008

Centrum aromaterapie Nobilis Tilia na Vlčí Hoře v Krásné Lípě pořádá od pátku 20. 6. do neděle 22. 6. 2008 Svatojánské slavnosti bylin.
Návštěvníky slavností čeká po celé tři dny pestrý program protkaný řadou koncertů a hudebních vystoupení netradičních hudebních nástrojů a neobvyklých aranžmá. Za všechny jmenujme Koncert Jany Terlecké, zpívající malířky, koncert slovenské skupiny Sanyland pohybující se na rozhraní folku, rocku, jazzu, blues a world music nebo koncert Ridiny Ahmedové, neboli koncert pro jednu ženu a mnoho jejích hlasů. Pro labužníky je připraveno vystoupení Peppina D’Agostiniho, nejlepšího kytaristy USA roku 2006, uvidíte a uslyšíte i Arionas, Marthu Elefteriadu, Standu Bareka, Shaab Tolouie. Magickou náladu navodí bubnování s didgeridoo se skupinou Drumsession a o půlnoci se rozhoří Svatojánský rituál s popíjením půlnočního čaje.
Kromě hudby na návštěvníky čeká celá řada zajímavých přednášek a debat, například jak si zajistit dlouhověkost s Ájurvédskou medicínou, nebo jak vybudovat kořenovou čističku, co to je alternativní medicína Inků a jak vypadá život v Africe. Pro ty, kteří věří na tajemno mezi nebem a zemí, je připravena chiromantie, neboli čtení z ruky, sportovci ocení výuku severské chůze (nordic walking), lukostřelby, jízdu na koních, bolavá záda a unavené duše napraví Thajské masáže, aromaterapie nebo kytarová terapie.
Svatojánské slavnosti bylin nabízejí ještě daleko víc zajímavých akcí, ale také lahodné občerstvení, včetně zvěřinového guláše, masíček na grilu, domácích koláčů, specialit z kozí farmy nebo z čajovny Nobilis Tilia.

Tisk Tisk | E-mail E-mail