Svatojánské slavnosti bylin 2008

Tištěné noviny 12/2008 | 12. 6. 2008 | Nezařazené

Centrum aromaterapie Nobilis Tilia na Vlčí Hoře v Krásné Lípě

pořádá od pátku 20.6. do neděle 22. 6.2008 Svatojánské slavnosti bylin.

 

Návštěvníky slavností čeká po celé tři dny pestrý program protkaný řadou koncertů a hudebních vystoupení netradičních nástrojů a  neobvyklých aranžmá. Za všechny jmenujme Koncert Jany Terlecké, zpívající malířky nebo slovenské skupiny Sanyland či koncert Ridiny Ahmedové. Pro labužníky je připraveno vystoupení Peppina D´Agostiniho, nejlepšího kytaristy USA z roku 2006, představí se i Arionas, Martha Elefteriadu, Standa Barek a Shaab Tolouie. Magickou náladu navodí bubnování s didgeridoo se skupinou Drumsession a o půlnoci se rozhoří Svatojánský rituál s popíjením půlnočního čaje.

Pro laiky i odborníky budou připraveny přednášky na různá témata, např. pěstování léčivých rostlin, fytoterapie, astrologie, kosmetické ošetření výrobky přírodní kosmetiky, posluchačí se dozvědí i jak si zajistit dlouhověkost s Ájurvédskou medicínou nebo jaké tajemství v sobě skrývá alternativní medicína Inků. Noc bude věnována posezení u ohně se stylovou hudbou doplněnou scénickým tancem a zábavným programem pro dospělé i děti.

Pro ty, kteří věří na tajemno mezi nebem a zemí je připravena chiromantie, neboli čtení z ruky,  sportovci ocení výuku severské chůze – nordic walking, výuku lukostřelby a jízdy na koních. Bolavá záda a unavené duše napraví thajské masáže, aromaterapie nebo kytarová terapie.

Svatojánské slavnosti bylin nabízejí ještě daleko víc zajímavých akcí, ale také lahodné občerstvení, včetně zvěřinového guláše, masíček na grilu, domácích koláčů, specialit z kozí farmy nebo z čajovny Nobilis Tilia.

-r-

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2008/06/12/svatojanske-slavnosti-bylin-2008-2/