Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Z pódia zazní, ale i zavoní čerstvě upečené České buchty

Originální dámská dechová kapela České buchty se stala jednou z nejžádanějších kapel u nás. Absolvovala více než 700 vystoupení u nás i v zahraničí. Nejoblíbenější písničky ze svého bohatého repertoáru prezentuje kapela na svých třech profilových albech v české i německé verzi, s nimiž České buchty s nimi již devětkrát vyhrály dechovkovou hitparádu.

Nejžádanějším typem pořadu kapely České buchty jsou hudebně zábavné koncerty s estrádním programem, které jsou průřezem toho nejzajímavějšího, co lze v oblasti daného druhu hudby nabídnout, od  lidových písniček až po moderní dechovku, staropražské i novopražské kuplety, písničky 30. let a staré Ameriky, dokonce tu zazní i skladby vyššího populáru, swingu a country.

Všechny bloky programu jsou originálně kostýmovány a nechybějí ani oblíbené soutěže

s hodnotnými cenami. Skutečnou raritou všech koncertů je však pečení voňavých českých buchet přímo na jevišti, na nichž si diváci pochutnají ještě během vystoupení.

 

Vystoupení se koná v rámci celoročního cyklu Domu kultury  Rumburk Kavárna Pohoda, které se uskuteční v neděli 22.června od 14.00 hodin ve Velkém sále Domu kultury.

Tisk Tisk | E-mail E-mail