Z pódia zazní, ale i zavoní čerstvě upečené České buchty

Tištěné noviny 12/2008 | 12. 6. 2008 | Nezařazené

Originální dámská dechová kapela České buchty se stala jednou z nejžádanějších kapel u nás. Absolvovala více než 700 vystoupení u nás i v zahraničí. Nejoblíbenější písničky ze svého bohatého repertoáru prezentuje kapela na svých třech profilových albech v české i německé verzi, s nimiž České buchty s nimi již devětkrát vyhrály dechovkovou hitparádu.

Nejžádanějším typem pořadu kapely České buchty jsou hudebně zábavné koncerty s estrádním programem, které jsou průřezem toho nejzajímavějšího, co lze v oblasti daného druhu hudby nabídnout, od  lidových písniček až po moderní dechovku, staropražské i novopražské kuplety, písničky 30. let a staré Ameriky, dokonce tu zazní i skladby vyššího populáru, swingu a country.

Všechny bloky programu jsou originálně kostýmovány a nechybějí ani oblíbené soutěže

s hodnotnými cenami. Skutečnou raritou všech koncertů je však pečení voňavých českých buchet přímo na jevišti, na nichž si diváci pochutnají ještě během vystoupení.

 

Vystoupení se koná v rámci celoročního cyklu Domu kultury  Rumburk Kavárna Pohoda, které se uskuteční v neděli 22.června od 14.00 hodin ve Velkém sále Domu kultury.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2008/06/12/z-podia-zazni-ale-i-zavoni-cerstve-upecene-ceske-buchty/