Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zážitky a výlety v Českosaském Švýcarsku s certifikovanými průvodci

sknula Výstupy na skalní stěny, via ferraty, nejkrásnější výhledy do krajiny plné skalních věží a hlubokých kaňonů, střípky té nejzajímavější historie, na vlastní oči vnímat rázovitost jedinečné lidové architektury, skalní hrádky, jízdy tramvají, parníkem, přívozem i vlakem do atraktivních turistických oblastí, společné a netradiční zážitky se svými  nejbližšími. To vše  můžete zažít  a poznat v Českosaském Švýcarsku, v krajině plané tajemství, na výletech s místními znalci, certifikovanými průvodci.

O.p.s. České Švýcarsko připravila pro sezonu 2008 pestrou nabídku průvodcovských služeb a spolu se  Správou Národního parku České Švýcarsko vyškolila  průvodce, kteří   budou především v hlavní letní, ale i podzimní sezoně 2008 provázet návštěvníky  na jednodenních  i dvoudenních okruzích s nevšedními názvy i následnými nevšedními zážitky jako: Tramvají do skal, Mysterium Labského kaňonu, LiteraTúra  v Jetřichovických skalách, Příběh skal a Příběh posvátné krajiny, České Švýcarsko v kostce, Dolský mlýn apod.

Většina okruhů je vypsána na určité termíny (víkendy, i všední dny v červenci -  září), ale je možné si  pro skupiny 10 lidí  a více  domluvit individuální termín na informačním středisku v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě: informace@ceskesvycarsko.cz, 412 383 413 a podrobný seznam všech aktuálních okruhů na červenec až září najdete také na http://www.ceskesvycarsko.cz/pruvodcovske-sluzby/.

A nyní již zbývá jen říci: Nechte mapu doma a vydejte se na výlet s průvodcem za zážitky  po Českosaském Švýcarsku.

Tisk Tisk | E-mail E-mail