Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

I na zdravotnické škole si žáci umí hrát

zaci Žáci třídy 1AZA ze zdravotnické školy v Rumburku a jejich učitelé se zúčastnili tzv. seznamovacího pobytu, který proběhl hned na začátku školního roku od 3. do 5. září v chatové osadě Camp Valdek. Cílem této akce bylo vytvořit a stmelit nový třídní kolektiv.
Seznámení všech proběhlo hned první večer formou her. Čtvrteční dopoledne se odehrálo ve sportovním duchu, a tak si žáci vyzkoušeli chůzi na chůdách, skoky přes švihadla nebo roztáčení obručí. Jejich sportovní výkony byly samozřejmě oceněny sladkou odměnou. „Odpoledne jsme se vydali na výlet k pramenům říčky Mandavy. Procházeli jsme přírodou a před naším cílem se nám naskytl překrásný pohled na krajinu Šluknovského výběžku. Večer jsme ukončili opékáním vuřtů a zpěvem. O hudební doprovod se nám postarali pedagogové z našeho učitelského sboru, kteří nás přijeli navštívit a podpořit,“ vzpomínají noví žáci zdravotnické školy.
„Celá akce se velmi zdařila a novým žákům přeji nejen mnoho studijních úspěchů, ale i další pěkné zážitky na naší škole. Děkuji také vedoucímu Campu Valdek panu Miroslavovi Christovi a jeho personálu za ochotu a laskavost, se kterou k nám přistupovali. I když nám počasí nepřálo, slíbené vuřty na ohni se přece jen dostaly k žákům na stůl. Pro personál nebylo problém čtyřicet kousků masové dobroty pro žáky a učitele ugrilovat. Všem se akce líbila a těším se na další pobyt v Campu Valdek,“ dodává Bc. Jitka Čapíková.

Tisk Tisk | E-mail E-mail