Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

ZO ČZS Dolní Křečany hodnotí výstavu Květy Rumburka

Členové základní organizace ČZS v Dolních Křečanech na své členské schůzi v sobotu 6. září hodnotili v hospůdce Pod Kaštanem letošní třináctý ročník výstavy Květy Rumburka.
Letošní výstava byla trochu jiná. Z technických důvodů muselo být změněno místo, kde výstavu uskutečnit. Situaci nám po všech strastech pomohl vyřešit ředitel ZŠ v Tyršově ulici pan Růžička zapůjčením školní jídelny a vedoucí kuchyně paní Dostálová. Oba k nám byli velice vstřícní, a proto se nakonec mohla tradiční výstava konat. Za to jim ještě jednou a veřejně děkujeme.
Přes velkou snahu a píli většiny členů nedopadla pro naší organizaci příznivě. Mimořádně teplé počasí mělo vliv na předčasné odkvétání rostlin. To se odrazilo na menším počtu vystavovatelů, a co bylo pro nás podstatné, i návštěvníků. Výstava sice nebyla zisková, ale přesto měli naši členové šanci ukázat veřejnosti svá snažení, výpěstky a aranžmá. Po velkém zvažování, zda i nadále v dalších letech pokračovat s výstavami, jsme společně usoudili, že i přes nezdary je radost občanů a návštěvníků z krásných květů pro nás rozhodující.
V závěru se vracíme do období příprav a děkujeme všem sponzorům a příznivcům, kteří nám byli nakloněni a pomohli.

Tisk Tisk | E-mail E-mail