Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásnolipské komunitní centrum nabízí zajímavé kurzy

Se zajímavou nabídkou rehabilitačního cvičení nyní přichází komunitní centrum v Krásné Lípě. Během čtyř dnů se zájemci seznámí s tzv. Feldenkraisovou cvičební metodou. Toto cvičení, které je možné provozovat každý den, vás naučí využívat inteligence těla a optimalizovat jeho pohyby. Je rozvrženo do několika kapitol, ve kterých se dozvíte jak usnadnit sezení, jak snížit napětí v oblasti obličeje, úst, dolní čelisti a krku, jak se uvolnit za volantem, jak zmírnit bolest v zádech, jak pocítit radost z běhu, jak zlepšit svůj dech a jak zlepšit celkovou koordinaci těla. Kurzy se konají v úterý 28. října a 4. listopadu, v pondělí 10. listopadu a v úterý 11. listopadu vždy od 17.00 hod. Na cvičení je nutné vzít s sebou podložku, nejlépe karimatku. Cvičení je snadné a prospěšné i pro seniory.
Ti, kteří spíše než pohyb milují ruční práce a krásné věci, si přijdou na své ve středu 29. října v 17 hod., kdy je pro ně v komunitním centru připraven kurz výroby dušičkového věnce z přírodního materiálu.
Až do 24. října se můžete přihlásit do kurzů malování na hedvábí a batikování.
Kurzy se skládají z deseti dvouhodin, které budou probíhat jednou týdně v učebně komunitního centra.
Bližší informace o nabízených kurzech a cenách získáte, a přihlásit na všechny kurzy se můžete v sekretariátu komunitního centra, na e-mailové adrese os.cedr@seznam.cz nebo na tel. číslech 412 354 849, 775 233 703.

Tisk Tisk | E-mail E-mail