Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přípravy na Předvánoční dobročinný bazar jsou již v plném proudu

Po úspěšném prvním ročníku se organizátorky Předvánočního dobročinného bazaru rozhodly uspořádat i letos akci, jejíž výtěžek bude opět věnován mamin-kám, které se starají o dítě s postižením.
„Protože jsme samy matkami malých dětí, víme, co péče o ně obnáší. Maminky dětí s postižením většinou stojí mimo zájem sponzorů a médií. Chceme formou dárkového balíčku, který obdrží prostřednictvím projektu Dor-ka občanského sdružení Chytrá horákyně, ocenit jejich každodenní snahu,“ uvedla hlavní koordinátorka bazaru Zuzana Mašková.
Letošní ročník opět podpoří herecké trio Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová a režisér Peter Serge Butko, kteří jsou organizátory známého pražského Bazaru v mokré čtvrti. I letos se mohou návštěvníci v Rumburku těšit na exkluzivní dárky, které Tatiana a Aňa osobně organizátorkám Bazaru předaly.
Novinkou letošního ročníku bude benefiční koncert v rumburském domě kultury. Bazar, který se bude konat ve dnech 12. a 13. prosince v prostorách římskokatolické fary v Rumburku, vyvrcholí dražbou nejzajímavějších předmětů, které lidé darují do prodeje. Kromě příjemné předvánoční atmosféry bude součástí bazaru i ochutnávka domácích moučníků.
„Již teď zveme všechny, kdo si chtějí zpříjemnit Vánoce nejen účastí na hezké akci, případně koupí dárků, ale především vědomím, že přispěli na dobrou věc,“ dodává Zuzana Mašková.

Tisk Tisk | E-mail E-mail