Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Mistryně České republiky v Nail-Artu pro rok 2008 jsou z Varnsdorfu

Studentky Střední školy služeb a cestovního ruchu Varnsdorf se posledního říjnového dne zúčastnily Mistrovství České republiky Nail-Art Junior Cup 2008 v Praze v disciplíně zdobení nehtů na téma „Svatba – nail art pro nevěstu“. V této specifické kosmetické disciplíně v juniorské kategorii se této škole již podařilo získat vavříny před dvěma roky, když studentky získaly 3. místo a cenu diváků.
Soutěž je velmi náročná jak na odborné dovednosti, tak i na psychickou zátěž soutěžících. Děvčata se také musela zabývat při své práci každým detailem přípravy modelek na svatební téma (účes, líčení, šaty, doplňky). Nejdůležitější však v této soutěži je samozřejmě vzhled a propracovanost nehtů do posledního detailu, které se tentokrát povedlo dokonale. Přesto při vyhlášení výsledků bylo překvapení veliké.
První místo a titul mistryně České republiky v Nail-Artu pro rok 2008 získala Klára Tvrdíková s modelkou Samantou Ouhariovou, druhé místo Lucie Vaněčková s modelkou Veronikou Šedivou, všechny žákyně oboru kosmetička SŠS a CR Varnsdorf. Na soutěž je připravila učitelka Hana Jariabeková. Vítězka soutěže postupuje na juniorské mistrovství Evropy.

Kateřina Kafková
Zuzana Vaňurová

nailcup

Žena, a nevěsta zvlášť má být dokonalá po všech stránkách, od šatů, přes make – up a účes, až do posledního nehtíku. Foto: archiv školy

Tisk Tisk | E-mail E-mail