Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Habaďůra se loučí

Divadelní soubor Domu kultury ve Starých Křečanech Vás zve na poslední představení komedie M. Goodye v režii Jaroslava Mrštíka „Habaďura“.
Po úspěšné premiéře v dubnu tohoto roku a celé jarní sezóně se v druhé polovině roku soubor věnoval zájezdové činnosti po kulturních zařízeních Šluknovského výběžku. Při své spanilé jízdě zavítal i na přehlídku ochotnického divadla Hrádecký podzim do Hrádku nad Nisou. Všichni herci bez výjimky podali excelentní výkony, za což byli odměněni dlouhotrvajícím potleskem a oceněním poroty a diváků jako jedno z nejlepších představení. Jan Solar obdržel cenu za nejlepší mužský herecký výkon.
V prosinci nám končí licence na provozování tohoto díla, a proto jsme se rozhodli rozloučit se s Habaďůrou derniérou v úterý 9. prosince v 18.00 hod. v Kulturním domě ve St. Křečanech.
Vstupenku v hodnotě 60 Kč si můžete zajistit v předprodeji ve firmě plastová okna u paní Schröderové na Dobrovského náměstí v Rumburku nebo před představením v místě konání.
Těšíme se na setkání s těmi, kteří ještě neměli dosud možnost zhlédnout představení, i s těmi, kteří by si chtěli divadelní zážitek zopakovat.

habadura_0

Jedno z představení sehráli starokřečanští ochotníci také ve Slovanském domě v Mikulášovicích. Foto: T. Fúsek

Tisk Tisk | E-mail E-mail