Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Oddíl JV JUDO Rumburk se ohlíží za odcházejícím rokem 2008

Blíží se konec roku, a tak jako většina, i my bilancujeme svoji činnost. Připomínáme si, čeho všeho jsme dosáhli, co se nám podařilo zorganizovat a přemýšlíme, do čeho se pustíme v roce příštím.
Oddíl JV JUDO Rumburk je velmi aktivním sportovním oddílem. V našem městě bude asi jen málo těch, kteří by o něm dosud neslyšeli nebo se nesetkali přímo s judisty na akcích města. Letošní rok byl však oproti roku loňskému bohatší o dvě víkendová soustředění a o turnaj O pohár severu, jehož organizátorem byl právě rumburský oddíl.
Své dovednosti v praxi jezdí judisté zkoušet na turnaje po celém našem kraji. Jejich výčet za celý rok 2008 by byl velmi rozsáhlý, proto uvádíme pouze turnaje, kterých jsme zúčastnili od začátku školního roku, tedy od září. Je to neuvěřitelných deset soutěží. Krajský přebor Litoměřice, Putovní pohár Teplice, Velká cena Louny, Velká cena Chomutov, Přebor české republiky Plzeň, Sametový turnaj Teplice, Pohár Severu Rumburk, Turnaj nadějí Ústí nad Labem, Vánoční turnaj Děčín a Vánoční turnaj Chomutov.
O tom, že se naši judisté neztratili, svědčí i fakt, že si přivezli celkem 53 medailí (14 zlatých, 16 stříbrných a 23 bronzových). Za svůj oddíl bodovalo 19 judistů (Calvitti Marcello, Flégr Martin, Grof Václav, Hamalčík Jakub, Hörnerová Veronika, Hovorka Stanislav, Jonásek Lukáš, Kolařík Vladimír, Kotmelová Kateřina, Koutečtí Václav, Vojtěch, Michal a Pavlína, Macoun Karel, Pešek Alexander, Rigo Lukáš, Stárek David, Suchopár Vít, Šabo Patrik). Z výsledků je vidět, že mladí judisté dělají radost nejen sobě, ale i trenérům a rodičům. Úspěchy však určitě potěší i všechny ty, kteří nás podporují, ať už finančně, či jinak, a všechny Rumburáky. Další informace na www.judorumburk.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail