Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Tříkrálová sbírka se uskuteční ve výběžku již podeváté

Obnovením tradice a připomenutím dávného putování tří mudrců, kteří se chtěli poklonit před novým spasitelem a předat mu své dary, je Tříkrálová sbírka, kterou po celé naší republice každoročně pořádá Charita České republiky.
Letos ji bude pořádat již podeváté Farní charita Rumburk, a to ve dnech 9. a 10. ledna 2009 v Rumburku, Jiříkově a blízkém okolí. Při této příležitosti si Vás také dovolujeme pozvat na koncert (9. ledna od 16.30 hod. v kostele sv. Bartoloměje), kde se svými písněmi a koledami vystoupí dětské pěvecké sbory Zvoneček a Tyršovské zvonky ze ZŠ Tyršova Rumburk a Šenováček z Velkého Šenova.
Velmi si vážíme všech, kteří nám otevřou svá srdce i domovy a děkujeme za sebemenší podporu charitního díla. Celých 65 % výtěžku bude použito na provoz Občanské poradny Rumburk (ve Farní charitě Rumburk), která poskytuje občanům bezplatné poradenství. Skupinky Tří králů můžete v den konání potkat nejen v ulicích měst, ale můžete si zavolat na čísla 412 332 774 nebo 412 384 745, kde pracovníkům Farní charity Rumburk sdělíte jméno a adresu a Tři králové přijdou za Vámi.
Od podvodníků poznáte skutečné krále podle toho, že se Vám vedoucí skupinky (nad 18 let) může prokázat průkazkou, která je podepsána samotným biskupem Litoměřické diecéze.

Tisk Tisk | E-mail E-mail