Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

MC Větrník hledá nové prostory pro svoji činnost

Mateřské centrum Větrník je již třetí rok otevřeno pro nejmenší děti a jejich rodiče. Vždy v úterý dopoledne od 9 do 12 hod. nás najdete v přízemí evan-gelické fary na Krásnolipské ulici (pod čajovnou Na Kopečku). K dispozici je tu herna s hračkami, malá tělocvična a místnost se stolečky pro kreslení, hraní a svačinku. Maminky ocení vybavenou kuchyň, kde si mohou uvařit kafe nebo čaj. Při dobrém počasí si chodíme hrát na pěknou zahradu. Děti si u nás mohou buď jen tak hrát, nebo se zapojit do přichystaného programu. Každý pátek odpoledne cvičíme a relaxujeme v tělocvičně na nové škole.

Pořádáme také nepravidelné rodinné akce a výlety. V minulém roce to byl výlet vlakem do Dětského koutku v Liberci, Drakiáda u Památníku Rumburské vzpoury, Bazárek dětského oblečení, Mikuláš, pochod Světlušek. Letošní rok jsme zahájili veselou bobovačkou na kopci.

Velmi nás těší zájem a účast celých rodin. Zvláště, když se mamči a taťkové sami zapojují a pomáhají.

Letos v červnu nám ale nájem na faře končí. Velmi děkujeme manželům Šimonovským za vstřícnost a ochotu – bez jejich podpory a hlavně bez zázemí by zřejmě Větrník neexistoval. Tímto se obracíme na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání nových prostor pro provozování naší činnosti. Upřednostňujeme lokalitu Na Podhájí s nízkým nájmem, neboť jsme neziskové a zcela dobrovolnické občanské sdružení. Pokud nám můžete pomoci, prosím, kontaktujte nás na emailu vetrnik.rumburk@centrum.cz nebo na telefonu 608 312 508. Děkujeme.

Kolektiv maminek z mateřského centra Větrník

Tisk Tisk | E-mail E-mail