Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ples, jak má být…

Devátý společenský ples pořádaný 24. ledna firmou Mühl Rumburk ve velkém sále domu kultury, na kterém hrál velice známý taneční orchestr Ladislava Bareše z Liberce, nám, těm starším, vrátil vzpomínky na dobu, kdy v polovině minulého století při takovýchto zábavách hrával orchestr rumburských strojíren ARMA (pozdější ORS) v rytmu swingu, rokenrolu a tak zvaném ústečáku. Ale nechme minulost minulostí.

Tento večer si mohl každý bez věkového rozdílu vybrat z bohatého repertoáru orchestru skladby podle svých představ, a pak si u nich zatančit, posedět a zazpívat si. Velice potěšující bylo vystoupení dětského pěveckého sboru Čtyřlístek s hudebním doprovodem kapely Množiny, a finalistky soutěže X Factor Martiny Pártlové, ale hezká byla i taneční produkce dvou párů z Jablonce nad Nisou. Nechyběla ani bohatá sponzorská tombola a občerstvení s pečlivou obsluhou personálu. Celým večerem provázel Jan Pospíšil, který se předvedl jako velice schopný a vtipný moderátor. Tento ples se jako jeden z mála musí zařadit mezi ty hezké, organizačně dobře provedené plesy, jaké mají být. Jen jedna jediná připomínka: o toto krásné dění na sále byli ochuzeni ti, co seděli za zdí na tak zvané „galerii“.

Věřím, že všichni účastníci plesu byli spokojeni a do svých domovů odcházeli v časných ranních hodinách s hezkými dojmy z prožitého večera a my starší s pocitem, že jsme ještě „mladí“…

Tisk Tisk | E-mail E-mail