Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sportovec roku 2008 města Rumburk

Zúčastněte se ankety Sportovec roku 2008 města Rumburk, která začíná 26. 2. 2009 a končí 31. 3. 2009. Anketní lístky a sběrné schránky jsou umístěny v podatelně MěÚ Rumburk, v prodejnách Justy na tř. 9. května a na Lužickém náměstí. Anketní lístky budou veřejnosti k dispozici také na internetových schránkách města Rumburk a Správy rumburských areálů sportu a lze je odeslat i elektronickou poštou. K odevzdání anketních lístků můžete využít i schrá-nek důvěry u finančního úřadu a na sídlišti V Podhájí. Vyhlášení sportovce roku 2008 se uskuteční v pondělí 18. 5. 2009 od 17.00 hodin v Domě kultury Rumburk a při této příležitosti proběhne i slosování anketních lístků.

NOMINOVANÍ SPORTOVCI

Kategorie mládež do 18 let

  • Nikola Jindrová – TJ Rumburk, oddíl volejbalu – hráčka základní sestavy družstva žen, krajský přebor I. tř. – 1. místo, kraj. vítězka seriálu turnajů s Poštovní spořitelnou, v plážovém volejbalu žen a smíšených dvojic 1. místo Ústí, Jiřetín
  • Martin Jirásek – Plavecký oddíl Rumburk – 2. a 3. místo na Zimním poháru ČR, 4x 1.,1x 2. a 3x 3. místo na oblastních přeborech
  • Eliška Drahotová – TJ Rumburk, oddíl atletiky – 2. místo MČR žactva Třinec (chůze – dráha), 5. místo MČR žactva Praha (chůze – hala)
  • Anežka Drahotová – TJ Rumburk, oddíl atletiky – 4. místo MČR žactva Třinec (chůze – dráha), 4. místo MČR žactva Praha (chůze – hala)
  • David Vodička – JV JUDO Rumburk – 1. MR dorostenců, 1. místo MT Wels Rakousko,1. místo GP Litoměřice a Mělník, 1. místo Týn Cap, 3. místo GP Liberec, 5. místo GP Ostrava, 7. místo MT EJU, reprezentant dorost.ligy ČR
  • Tomáš Rákosník – USK Praha – 1. místo USK CAP Praha, 2. místo MT Wels Rakousko, 5. místo GP Litoměřice, 5. místo GP Liberec, reprezentant dorost. ligy ČR
  • Jakub Hanek – SK JUDO Litoměřice – 1. místo Olympiáda mládeže Ústí nad Labem, 1. místo VC Litvínova, 3. místo Týn Cap, 5. místo GP Ostrava, 5. místo GP Mělník, reprezentant dorost. ligy ČR
  • Klára Stodůlková – Jiskra Staré Křečany JUDO – 5. místo na MČR, 4x krajská přebornice
  • Anna Peroutková – Plavecký oddíl Rumburk – účast na Poháru ČR
  • Kristýna Cimrtová – Plavecký oddíl Rumburk – 3. místo na Poháru ČR

Kategorie DOSPĚLÍ

  • Veronika Jindrová – TJ Rumburk, oddíl volejbalu – hráčka základní sestavy družstva žen, krajský přebor I. tř. – 1. místo, kraj. vítězka seriálu turnajů s Poštovní spořitelnou, v plážovém volejbalu žen 1. místo Ústí, Jiřetín
  • Iva Tryhubová – Plavecký oddíl Rumburk – 1. a 2. místo z Oblastních přeborů v Litoměřicích, největší počet uplavaných km v roce 2008
  • Antonín Kozelka – Slovan Liberec, atletika – 5. místo MČR chůze na 50 km, 1. místo mez. mistrovství Rakouska chůze 20 km
  • Milan Krupka – TJ Rumburk, oddíl atletiky – 4. místo běh do vrchu Český pohár, účastník MS a ME veteránů
  • Jana Trojanová – TJ Rumburk, oddíl cyklistiky – účast Český pohár ve sjezdu na horských kolech (Český pohár DH), celkově 2. místo, MČR 3. místo
  • Jakub Kříž – TJ Rumburk, oddíl cyklistiky – účast Český pohár ve sjezdu na horských kolech (Český pohár DH), celkově 4. místo, MČR 6. místo
  • Libor Kamenický – AMK Hořice, motocyklové závody – 5. místo v Evropském šampionátu tř. Supermono UEM Cup, 2. místo v Mezinárodním mistrovství tř. Supermono, 1. místo v Mezinárodním šampionátu ČR na přívodních okruzích – Memoriál L. Štajnera

Kategorie NEJLEPŠÍ KOLEKTIV

  • Družstvo volejbalu žen TJ Rumburk – účastník II. ligy žen, vítěz podzimní části krajského přeboru I. tř., vítěz turnajů v Doksech a Rumburku, 2. místo v Mnichově Hradišti za účasti lig. družstev, pořadatel turnajů
  • Plavecký oddíl Rumburk – účast na 26 závodech, organizátor sedmi závodů v roce 2008, 2x organizace závodů pro 20 oddílů Libereckého a Ústeckého kraje
  • Družstvo volejbalu mužů TJ Rumburk – 2. místo v krajském přeboru, Mezinárodní turnaj 3. místo v Dřevěnicích
  • Klub JV Judo Rumburk – účast závodů v rámci Ústeckého kraje, ČR a sousedních států, v roce 2008 129 medailí, 42x 1. místo, 32x 2. místo, 55x 3. místo, klub se řadí mezi nejlepší v Ústeckém kraji
  • TJ Rumburk, oddíl cyklistiky – pořadatel závodů Tour de Zeleňák a Pahorkáč, účast na domácích i zahraničních závodech, pořádání tréninků pro veřejnost, promítání a tématické večery, cykloexpedice
  • Fitness team Rumburk – stepy – 2x 1. místo na pohárových soutěžích

Kategorie NEJLEPŠÍ trenér

  • Alena Winterová – trenérka TJ Rumburk, oddíl atletiky a volejbalu, 2. a 4. místo svěřenců na MČR v chůzi 2008
  • Alexandra Galbavá – trenérka TJ Rumburk nejmladšího a mladšího žactva v atletice, 4. místo svěřenců v krajských přeborech družstev 2008
  • Dana Marhanová – TJ Rumburk, oddíl tenisu – dlouholetá práce s dětmi v oblasti sportu
  • Jiří Koutecký ml. – JV Judo Rumburk – trenér ml. žáků, patří mu největší díl na úspěších klubu, věnuje se průřezově všem trenérským aktivitám v klubu, organizuje chod závodní činnosti, v roce 2008 129 medailí, 42x 1. místo, 32x 2. místo, 55x 3. místo
  • Petr Zítek – JV Judo Rumburk – trenér dospělých, dorostu a st. žáků, má zásluhy na medailových žních klubu, zisk 129 medailí, 42x 1. místo, 32x 2. místo, 55x 3. místo
  • Jiří Koutecký st. – JV Judo Rumburk – trenér mláďat, má zásluhy na medailových žních klubu, zisk 129 medailí, 42x 1. místo, 32x 2. místo, 55x 3. místo
  • Antonín Koutný – TJ Rumburk, oddíl atletiky – trenér žákovského týmu, 2. a 4. místo svěřenců na MČR v chůzi 2008
  • Pavla Nováková – TJ Rumburk, oddíl atletiky – trenérka žactva, 2. a 4. místo svěřenců na MČR v chůzi 2008
  • Lenka Strachoňová – trenérka plaveckého oddílu Rumburk – umístění svěřenců na předních místech v oblastních přeborech 2008 a na Zimním poháru ČR 2008
  • Alena Košnarová – ŠSK při ZŠ U Nemocnice – cvičitelka dětí a dospělých, 2x 1. místo na pohárových soutěžích 2008
  • Milan Kozák – Florbal Rumburk – trenér ml. a mužů, účast svěřenců v soutěžích ČFBU 2008
  • Kateřina Mrázková – ŠSK při ZŠ U Nemocnice – cvičitelka dětí, 2x 1. místo na pohárových soutěžích 2008 jednotlivec oceněný za zásluhy o rozvoj rumburského sportu
  • Alena Winterová – dlouholetá závodnice a trenérka TJ Rumburk, organizátorka závodů a aktivní členka VV TJ Rumburk a OV VS Děčín
  • Karel Pekárek – dlouholetý učitel TV, hráč TJ Rumburk v košíkové, tenisu a volejbalu, bývalý trenér tenisové mládeže, podílel se na výstavbě prvních tenisových kurtů na stadionu, byl členem VV TJ Rumburk
  • Jan Rein – trenér a závodník atletiky, předseda atlet. klubu v 80. a 90. letech v Rumburku, bývalý hráč fotbalu, organizátor mnoha atletických závodů v Rumburku
  • Petr Zítek – držitel mistrovského stupně 3. dan, aktivní trenér juda a sebeobrany dospělých a dorostu, metodik a funkcionář JV Judo Rumburk, již 30 let se věnuje rozvoji sportu a juda v Rumburku, aktivní člen juda od roku 1972, v mužích několikanásobný přeborník kraje, čtvrtý na mistrovství ČSSR a vynikající ligový závodník ve službách Dukla B. Bystrica
  • Josef Englic – celý život spojen s rumburským fotbalem, aktivně hrál, po ukončení aktivní kariéry je zapojen do organizátorské, řídící, funkcionářské práce, nyní jako sekretář FK, je členem výkonného výboru FK se svým aktivním kreditem, sportovní dopisovatel do tisku
  • Pavel Brabec – předseda oddílu cyklistiky, pořadatel Tour de Zeleňák, Pahorkáč, Author Contest
  • Petr Hynais – dlouholetý organizátor a trenér juda
  • Jan Oprchal – in memoriam – dlouholetý učitel TV, hráč TJ Rumburk v košíkové a volejbalu, bývalý trenér mládeže, podílel se na výstavbě sportovního hřiště u gymnázia, účastník a organizátor lehkoatletických soutěží
Tisk Tisk | E-mail E-mail