Úspěchem se rozloučili s letošní zimou

Tištěné noviny 09/2009 | 7. 5. 2009 | Nezařazené

lyzari001 Harrachov/Horní Podluží • Účastí na dubnových lyžařských závodech dali instruktoři lyžařské školy TimSki z Horního Podluží definitivní sbohem letošní zimě. A že šlo o účast vskutku úspěšnou dosvědčuje osmé a čtrnácté místo Evžena Smidta mladšího a staršího.

Oba se účastnili XIV. ročníku Zamykání zimy – Ski lift Cupu v Harrachově, kterým tu pravidelně rok co rok uzavírají zimní sezónu. „Jedná se o největší celorepublikovou akci, kterou pořádá Svaz provozovatelů lanovek a vleků, jehož je lyžařská škola TimSki v Horním Podluží několikaletým členem,“ řekla Hana Jurčková. Dodala, že se lyžovalo na perfektně připravené trati, kterou zajistili zaměstnanci harrachovského areálu pod vedením náčelníka lanové dráhy Milana Goče a členů Horské služby Harrachov v čele s náčelníkem Vladimírem Schwarzem.

Harrachovského závodu v obřím slalomu se účastnilo devadesát dva závodníků, zástupců jednotlivých lyžařských areálů z celé republiky, a právě dva instruktoři hornopodlužské lyžařské školy skončili na předních místech, což je pro tutu školu obrovský úspěch.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2009/05/07/uspechem-se-rozloucili-s-letosni-zimou/