Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Z deníčku Domu dětí a mládeže Rumburk

V pátek 12. června byl v Domě dětí a mládeže připraven program na oslavu Dne otců. Bohužel, nikdo na akci nepřišel. Je to smutné. Trochu to vypadá, že si žádný otec nechce se svými dětmi hrát nebo považuje oslavu takového dne za zbytečnou. Pořadatele to mrzí tím spíš, že získali od sponzorů, jimiž byli restaurace Střelnice a restaurace U kostela, hodnotné ceny, takže účastníci akce mohli Den otců zakončit ještě dobrou večeří.

V sobotu 13. června se v areálu hřiště u Domu dětí a mládeže konal již 14. ročník akce pro děti a jejich pejsky s názvem „Ten můj je nejhezčí.“ Počasí se vcelku vydařilo, horší to bylo s účastí. Z Rumburku se nezúčastnil nikdo. Pejsci se svými majitelkami proběhli překážkovou dráhu a ukázali, jaké kousky dovedou, za což získali spravedlivé ocenění. l. místo vybojovala Saša Marešová s pejskem Tomášem z Hraběcího, druhé pak Anička Fialová s fenkou Doňou Isabelou ze Šluknova. Dobroty pro soutěžící věnovala sponzorsky již tradičně firma Ratio Rumburk, buřtíky pak řeznictví pana Strnada. Oběma sponzorům tímto velice děkujeme.

Dům dětí a mládeže děkuje všem externím pracovníkům za jejich volný čas, který strávili vedením různých zájmových kroužků s dětmi v našem „domečku“ i mimo něj. Děkujeme a těšíme se na spolupráci i v dalším školním roce a přejeme všem krásné prázdniny.

Pro ty, kteří se těší na následující školní rok, připravujeme velkou nabídku zájmových kroužků. Těch, které znáte a pravidelně na ně docházíte, ale i jiných a nových, které vás určitě zaujmou. Na konci srpna se vše dozvíte na našich pravidelných výlepových plochách. Připomínáme, že činnost kroužků začíná v DDM v týdnu od 14. 9. 2009. Hezké prázdniny vám všem a v novém školním roce AHOJ.

Dům dětí a mládeže připravil na středu 24. června od 15.00 hodin na Lužickém náměstí přehlídku činnosti DDM – Bavíme se s domečkem. Bohužel nám nepřálo počasí a akce se nekonala. Děti a rodiče proto zveme: Přijďte za námi v září na náměstí. Dozvíte se informace o nabídce ZÚ pro školní rok 2009/2010. Přijďte se s námi pobavit, čekají na vás soutěže, vystoupení mažoretek, kapely při DDM, country tance, děti z baletní školičky aj.

Tisk Tisk | E-mail E-mail