Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Marťani přeborníky v plážovém volejbalu

Vyvrcholením volejbalové sezony smíšených družstev žactva Šluknovska je každoročně před prázdninami turnaj v plážovém volejbalu a je velkou událostí pro mladé volejbalisty.

Letos se konal 27. června již 7. ročník, který pořádal opět oddíl volejbalu TJ Rumburk a Dům dětí a mládeže v Rum-burku za podpory města Rumburk. Přes mírně chladnější počasí byla účast dobrá, zúčastnilo se deset dvou a tříčlenných týmů z Mikulášovic, Velkého Šenova, Šluknova a Rumburka. Tradičně se hrálo na plážových kurtech v Rumburku u koupaliště. První místo po velkém boji získali Marťani z Mikulášovic (Martina Riedlová a Martin Špička) před Čokozily ze Šluknova (Veronika Kočová, Veronika Žďánská, Martin Žďárský) a Oňáky z Rumburku (Silvia Konghham, Ondra Obergruber). Na dalších místech skončili rumburští Tragédi, šenovské Mušky, šluknovské Miniběštěrky, mikulášovická Havěť a Pérka, šenovské Berušky a Chrousti. Všichni hráči byli odměněni sladkostmi a malými dárky, dík patřil i trenérům, rozhodčím a pořadatelům.

Se vzájemným přáním prožití krásných prázdnin a pocitem hezky stráveného, sportem naplněného dne se děti i dospělí rozjeli do svých domovů.

Tisk Tisk | E-mail E-mail