Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přijďte do rumburského kina na muzikál o puberťácích

Rok a čtvrt dospívání Adriana Molea, britského puberťáka. Nejtěžší okamžiky v životě, které zažil každý z nás – dětství mizí v dáli, hormony se bouří, rodiče se rozvádějí a navíc problémy s pletí. Ještěže jsou na světě prsaté spolužačky. „Láska a big beat jsou to jediné, co mě chrání před šílenstvím,“ tvrdí Adrian.

Nenechte si ujít muzikál s živou kapelou pro všechny puberťáky od dvanácti let do nekonečna podle bestselleru Sue Townsend vyhlášeného „nejhumornější anglickou knihou desetiletí.“

Na první pohled normální rodina – matka Pauline, otec George a syn Adrian Moleovi. A také jejich babička May s radikálními názory. Vedle toho krásná a inteligentní spolužačka Pandora s medovými vlasy, která je Adrianovou múzou v pokusech o poezii. Kamarád Nigel má zase zvláštní vyjadřovací schopnosti – kromě krátkých heslovitých pokřiků si libuje v módě. Do celé hry se nám přidá eroticky naladěný soused Lucas, jehož technicky založená manželka Lucasová se od něj záhy odstěhuje, aby spojila svůj život s Barbarou. A konečně svérázný stařec Bert Baxter, o něhož se chce Adrian jako dobrovolný Samaritán starat. Bert však nemá o charitu velký zájem, raději kouří „roury“, pije pivo, jí červenou řepu a čte levicově orientované noviny Morning Star.

A jak to celé dopadne? Přijďte se podívat do rumburského kina na novou muzikálovou podívanou.

Tisk Tisk | E-mail E-mail