Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

By No Means zrychlují krok

Rumburská skupina By No Means jde v poslední době vstříc svým fanouškům hned několika novinkami.
Již před časem doplnili formaci dva noví členové. Zpěvačka Jitka Benešová přinesla do jejich hudby nový a svěží nádech a nepřehlédnutelný Jirka Marciňák, zvaný Mafi, se posadil za bicí. S Jitkou By No Means nacvičili patnáct starších písniček a vzápětí začali pracovat na nových. Čtyři z nich se nyní objevují na novém demu, které nese název „She’s“ a které kluci Jitce věnovali.
Ti, kteří však očekávají další CD této kapely, si budou muset ještě nějakou chvíli počkat. Kapela se k tomuto kroku zatím nechystá. „Teď se nechceme zdržovat přípravou nové desky,“ říká frontman Honza Dvořák. „A až se do toho pustíme, tak jen s profesionálním týmem. Ty doby, kdy jsme si to dělali sami a na koleně, ty už jsou dávno pryč,“ dodává.
Kapela mění strategii a chce se více soustředit na své posluchače. „Chceme být s nimi více ve styku. Víc koncertujeme, a to i ve vzdálenějších oblastech, třeba v Praze nebo v Liberci, ale samozřejmě nejvíc hrajeme pro naše lidi ze Šluknovského výběžku,“ přiznává. Navíc, kapela má ještě dost práce před sebou. Kromě přípravy nových textů, na kterých kluci spolupracují se svým bývalým zpěvákem Heathem Dollarem, připravují i svůj první videoklip pro skladbu Good gay from Leeds. Ten se bude natáčet začátkem října na Šluknovském zámku pod režijním vedením Martina Tichého.
„Vnímáme to jako vstupní bránu do dalších médií, kde se chceme víc prezentovat. Přestože si našich skalních fanoušků vážíme, byli bychom rádi, kdyby se jejich řady ještě víc rozšířily a kdyby se naše hudba dostala až za Šébr. Tak snad nám v tom náš první videopočin pomůže,“ doufá Honza Dvořák. www.bynomeans.cz

Tisk Tisk | E-mail E-mail