Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Další úspěšnou sezónu prožívají volejbalistky TJ Rumburk

Volejbalový oddíl žen jde v tomto roce opět od úspěchu k úspěchu. V dubnu vybojoval v Praze zpět II. národní ligu, když v baráži přehrál týmy z Karlových Varů, Plzně a Litoměřic. Na vynikajícím úspěchu se podílely tyto hráčky: Jindrová A., N. a V., Plíhalová M., Špačková J., Petroušková, Pifková, Svobodová R., Milcová H., Škvorová D., Ducháčová N., Damnitzová M. Realizační tým tvořili trenér Ing. Dopita, as. trenéra Dopitová M., terapeut Vejrašková J. a p. Plíhal J. ml.
V květnu se tým žen umístil na 2. místě v anketě Sportovec roku města Rumburk a v jednotlivcích obsadila Jindrová V. také 2. místo.
Během prázdninové přestávky hrály hráčky několik turnajů v plážovém volejbalu, kde dvojice sester Jindrových zvítězila na krajských turnajích v Chomutově, Jiřetíně p. J. a Ústí n. L., čímž jako krajský vítěz postoupila do republikového finále s Poštovní spořitelnou do Uherského Hradiště, kde se umístila na hezkém 9. místě v konkurenci našich špičkových plážových volejbalistek. Dále děvčata zvítězila ve dvou kvalitně obsazených turnajích v Jiřetíně p. J. a zúčastnila se též republikového turnaje série „A“ v Doksech, kde byla rovněž elita českého plážového volejbalu (Sluková, Kolocová). Zde obsadila 12. místo.
V srpnu začala děvčata opět přípravu na ligu v šestkovém volejbalu, a to turnajem v Dřevěnici, kde za účasti čtyřiceti družstev sehrála vynikající finále s Brnem a vítězstvím si zajistila celkové 1. místo. O týden později děvčata zvítězila na turnaji v Doksech, kde již počtvrté za sebou obhájila prvenství.
V současnosti ženy získávají fyzickou kondici v posilovně ve Varnsdorfu, kam dvakrát týdně dojíždějí. V září absolvují přípravné turnaje v Ústí n. L., Mnichově Hradišti a doma v Rumburku. 3. 10. odjíždějí do Prahy na první mistrovský zápas s TJ Braník Praha a na domácí půdě se představí 10. 10. s velmi těžkým soupeřem a vítězem II. ligy SKP Ústí n. L.
Zveme všechny příznivce do haly OA a Zdravotní školy v Komenského ulici na tyto zápasy, které se konají od 10.00 a 13.00 hodin.

Petr Dopita

Tisk Tisk | E-mail E-mail