Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Helena Vondráčková v Rumburku

Dům kultury Rumburk připravil pro své návštěvníky na středeční večer 23. září hudební recitál stálice naší hudební scény Heleny Vondráčkové s doprovodnou skupinou Charlieho Blažka. Přestože bylo vstupné na koncert ve vyšší cenové hladině, což je míněno na místní poměry, prostor velkého sálu domu kultury rozhodně prázdnotou nezel.
Zpěvačka, která Rumburk navštívila zcela poprvé ve své kariéře (a s velkou pravděpodobností se dá říci, že asi i naposled), ovládla svou bezprostředností, ale zejména zpěvem celé publikum, které si s interpretkou písně hlasitě zapělo a její výstup ocenilo nejen tradičním potleskem, ale při závěrečných písních také povstáním a tancem.
Helena Vondráčková věnovala jednu ze svých posledních písní „Lásko má já stůňu“ jako výraz poděkování odcházejícímu řediteli domu kultury Jiřímu Královi a já si dovoluji rovněž se připojit s díkem Jiřímu Královi za dosavadní spolupráci s Odborem školství, kultury a tělovýchovy a za činnost, která významně přispěla k posílení pozice Domu kultury Rumburk jako regionálního kulturního zařízení.

Milena Svobodová

Tisk Tisk | E-mail E-mail