Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Hokejová školička zahájila sezónu soustředěním

Hokejová školička zahájila po prázdninách opět svou činnost přípravným třídenním soustředěním, které proběhlo na zimním stadiónu v Děčíně.
Malí, ale šikovní hokejisté, mezi kterými máme i zdatné slečny hokejistky, si s nadšením každý den zopakovali základy hokejového bruslení pod vedením jejich oblíbeného trenéra Martina Lichtenberka, viděli skutečný hokejový zápas svých starších kamarádů, ale čekala je i suchá sportovní příprava při míčových hrách a mokré sportování v plaveckém bazénu. V rámci zlepšení fyzičky společně podnikli pěší výlet na Pastýřský vrch a do zoologické zahrady. Do celého programu soustředění se velmi aktivně zapojovali i rodiče, kteří tvoří nezbytnou součást celého týmu, protože při navlékání hokejové výstroje na malé hokejisty se zapotí i oni. Soustředění se všem moc líbilo, děti se patřičně připravily na zimní sezónu, zažily spoustu legrace a lépe se poznaly.
Zveme další zájemce o hokejové bruslení, které začne již v říjnu. Trénovat se bude každé pondělí a středu na zimním stadionu v Rumburku od 16.30 hod.

Hokejová školička

askolicka1

Nejšikovnější zástupci hokejové školičky s trenérem Martinem Lichtenberkem, zprava: Jenda Štefáček (8 let), brankář Petr Paizkert (9 let), Fanda Lumpe (7 let), Péťa a Ema Kaštánkovi (9 a 5 let), Petr Pačinek (8 let), Lukáš Lichtenberk (6 let) a Honzík Helikar (6 let).

Tisk Tisk | E-mail E-mail