Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Hledá se nový páníček

V rumburských záchytných kotcích čeká na svou novou milující rodinu osm štěňátek. Všechno jsou to kříženci, pejskové i fenky. Čtyřem z nich, křížencům jezevčíka, jsou teprve dva týdny a k odběru budou až od 7. prosince. Další čtyři šestitýdenní kříženci jsou vhodní k odběru ihned. Na svého hodného páníčka čeká i matka štěňat, čtyřletá, milá a přítulná fenka, vhodná do domečku i do bytu.
Pokud však někdo netouží po malém, temperamentním a zatím nevychovaném pejskovi, ale naopak hledá již moudrého a skoro dospělého společníka, vhodného například ke starším lidem, mohl by svůj domov nabídnout dvouleté fence křížence knírače Susi. Je milá a hodná a určitě by mnohého osamělého člověka svou láskou a oddaností dokázala potěšit.
Přijďte se podívat do záchytných kotců v Rumburku, třeba si i nějakého mazlíčka vyberete. V případě potřeby můžete volat vedoucí paní Ivě Michalů na tel. 725 712 747. Provozní doba pro veřejnost: pondělí – pátek 9.00 – 12.00 a 13.00 – 16.00 hod., sobota – neděle 8.00 – 11.00 hod.

apejsci1 apejsci21
Tisk Tisk | E-mail E-mail