Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásnolipští bodovali na benefičním turnaji Bowling match for life

sampioni001 Společnost Art for life pořádala 30. 11. v pražských Holešovicích v exluzivních prostorách Absolutní Bowling benefiční bowlingový turnaj na podporu boje proti AIDS, kterého se zúčastnil tým složený z uživatelů a zaměstnanců Domova se zvláštním režimem v Krásné Lípě. Od samého začátku si tým ze severu Čech vedl velice dobře – v prvním kole hráči s přehledem vyřadili tým Stars (T. Vilhelmová, P. Čadek a A. Háma). Ve druhém kole zdolali pořadatelský tým Art for life a probojovali se do finále. Po těžkém boji získali pěkné třetí místo, zvítězil tým Marka Taclíka a Daniela Bambase. Do Domova se zvláštním režimem v Krásné Lípě však neputoval jen pohár za třetí místo, Zuzana Mašková získala trofej za nejlepší ženu turnaje a za nejvyšší nához – ženy, Martin Pechar si odvezl trofej za nejnižší nához – muži.
Večer moderoval režisér Peter Serge Butko, hudební kulisu vytvářel DJ Abdul, proběhla barmanská šou, taneční vystoupení a módní přehlídka ve stylu 80. let. Uživatelé DZR Krásná Lípa se přirozeně zapojili do společnosti, nikdo se nepozastavil nad tím, že se turnaje zúčastnili.
V Domově se zvláštním režimem propagujeme přirozenou integraci uživatelů do majoritní společnosti, zprostředkování běžných životních zkušeností. Způsobem individuálního plánování sociální služby se snažíme život uživatelů v co největší míře přiblížit normálnímu způsobu života.

Kolektiv DZR Kr. Lípa

Tisk Tisk | E-mail E-mail