Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Veřejná mikulášská nadílka potěšila tisícovku dětí

Již podvanácté přijel Mikuláš se svou družinou na Lužické náměstí připraven nadělovat sladké balíčky. Sváteční program začal již v odpoledních hodinách vánočními koledami, které zazpíval pěvecký sboreček Mráček z MŠ Sukova pod vedením Aleny Jindrové a Marie Dopitové. Poté si už čerti posvítili na zlobivé děti a hodné obdarovali. Pod podloubím byla připravena kouzelná dopisní schránka Andělské pošty na dopisy Ježíškovi. Děti se zde také mohly vyfotit s andílky. Celkem se na náměstí sešlo přes tisíc dětí.
Dům dětí a mládeže Rumburk touto cestou děkuje za všechny děti městu Rumburk, sponzorům a podnikatelům za příspěvek do mikulášských balíčků, a Městské policii Rumburk za perfektní pomoc při Veřejné mikulášské nadílce. Městští strážníci pod vedením pana Jeřábka pomáhají zabezpečovat i jiné akce DDM během celého školního roku.
Dům dětí a mládeže přeje všem svým příznivcům, dětem a jejich rodičům, externím pracovníkům, sponzorům, zkrátka všem, kteří nám po celý rok finančně i věcně pomáhají v rámci pořádání akcí, krásné a bílé Vánoce, hodně zdraví a lásky. Prosíme, zachovejte nám svou přízeň i v roce 2010.

Tisk Tisk | E-mail E-mail