Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vítězem prvního ročníku Rumburské pokerové ligy se stal Pavel Helcl

Deset nejlepších hráčů pokeru z Rumburka a okolí poměřilo své hráčské umění při vrcholném Main eventu, kterým 8. ledna v Domě kultury Střelnice Rumburk vyvrcholila Rumburská pokerová liga. Kromě tohoto hlavního klání se do několika vedlejších turnajů zapojily další tři desítky hráčů, a tak byly všechny čtyři pokerové stoly obleženy po celou noc až do časných ranních hodin.

V tak zvaném „Heads Upu“ se strhl rozhodný souboj mezi Pavlem Helclem a Michalem Sivákem. Pavel Helcl byl nakonec úspěšnější a stal se tak historicky prvním vítězem Rumburské pokerové ligy. Bude to také on, kdo bude tento klub, potažmo i město Rumburk reprezentovat na největší české pokerové sérii – České pokerové tour 2010, kterou mimo jiné vysílá i ČT4 Sport.

Nový ročník Rumburské pokerové ligy startuje již 31. ledna a k účasti jsou zváni všichni pokeroví hráči a fanoušci této hry. Bližší informace o klubu a hracích dnech jednotlivých turnajů naleznete na www.poker-rumburk.cz.

poker1

Vítěze Rumburské pokerové ligy 2009 Pavla Helcla uvidíme možná i na televizních obrazovkách při České pokerové tour 2010. Foto: pkr

Tisk Tisk | E-mail E-mail