Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Fotbalové vítězství libereckých nadějí

Halový turnaj fotbalových starších přípravek proběhl ve sportovní hale areálu „na koupališti“ v Rumburku v sobotu 23. ledna. Patronát nad turnajem převzala Fotbalová akademie Šluknovského výběžku.

Kvalitně obsazený turnaj vyhrálo družstvo FC Slovan Liberec, které ztratilo body pouze remízou v jediném utkání a navíc neinkasovalo žádný gól. Překvapili hráči FK Český lev Neštěmice druhým místem, naopak mnohem více se očekávalo od mladých fotbalistů Dukly Praha, kteří nakonec obsadili až páté místo.

Turnaje se zúčastnilo také družstvo FK Rumburk, které i přes bojovnost a snahu na své vrstevníky z ostatních celků prostě nestačilo a skončilo bez bodu na poslední sedmé příčce. Postupně podlehlo Dukle Praha 0:1, Liberci 0:2, Varnsdorfu 1:2, Neštěmicím 0:5, Baníku Most 0:1 a Roudnici 0:6.

Do svědomí by si měl sáhnout pořadatel turnaje Fotbalová akademie Šluknovského výběžku, neboť organizační a technické zajištění bohužel silně pokulhávalo za obvyklým standardem, což se stalo terčem kritických poznámek účastníků a diváků.

Tisk Tisk | E-mail E-mail