Judisté bojovali ve sněhových závějích

Tištěné noviny 03/2010 | 11. 2. 2010 | Nezařazené

Už se stalo tradicí, že oddíl JV JUDO Rumburk při DDM pořádá dvakrát do roka víkendové soustředění. Jedno ze soustředění, zimní víkendový kemp, proběhlo od 29. do 31. ledna.

Judisté z Rumburku, Varnsdorfu a Děčína se začali sjíždět už v pátek odpoledne. Všichni věděli, na co se těší. Tréninky, soutěže, výlet, bazén, a především skvělá atmosféra. Přestože je víkend krátký, vše se stihlo.

Zpestřením před sobotním dopoledním tréninkem byla návštěva plaveckého bazénu. Zdá se, že z některých judistů vyrostou i zdatní plavci. Potom rychle na žíněnku, oběd, krátký odpočinek a hurá na výlet. Dobývání Dýmníku se ukázalo jako výborný nápad. Hory sněhu byly pro děti opravdovou výzvou. A tak se výborně bavily nejen děti, ale i dospělí, kteří se chvílemi stali také dětmi. Po sněhové bitvě rychle do tepla, svačinka a zase na žíněnku. Zde si judisté navzájem ukázali své techniky a v neděli dopoledne poměřili i své síly. Jejich snažení bylo odměněno diplomem i něčím na smlsnutí. Pět desítek dětí si prožilo v Rumburku krásný víkend a už se těší na léto a další kemp!

JV JUDO Rumburk

  judisti1

Sněhová bitva rumburských judistů: Foto: jv judo

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2010/02/11/judiste-bojovali-ve-snehovych-zavejich/