Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Divadelní soubor Domu kultury v Rumburku vám představí Blbouna

Divadelní soubor Domu kultury v Rumburku zve přátele a všechny příznivce divadla v úterý 9. března v 19.00 hodin na představení do Domu kultury Střelnice Rumburk.

Po malé přestávce se vám opět představíme na domovské scéně v premiéře divadelní komedie francouzského dramatika Georgese Feydeava Ten, kdo utře nos, v překladu Evy Bezděkové. Soubor uvádí tuto komedii pod názvem „Blboun“, v originále La dindon.

V této inscenaci se vám představí herci, které dobře znáte z předešlých titulů, například Habaďůra, 1 + 1 = 3, Teď ne, darling, atd., ale prostor dostali i mladší, začínající adepti divadelního umění.

Již ve své historii jsme sáhli po díle Georgese Feydeava, poprvé to byl nezapomenutelný Dámský krejčí. Hry tohoto autora jsou plné humoru, dramatických zápletek, podivných náhod a rozuzlení se šťastným závěrečným happyendem.

Nyní si vám dovolujeme nabídnout Blbouna. Budeme se snažit předvést ten nejlepší výkon, abychom vás pobavili a snad i rozesmáli, a abyste spolu s námi strávili příjemný večer.

Doufáme, že vás nezklameme a těšíme se na vás.

Vaši divadelníci DSDK

Tisk Tisk | E-mail E-mail