Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Píšete nám … Včelka na maškarním bále a ve škole

Děti z klubu Včelka byly pozvány krásnolipskou školkou na maškarní bál. Rádi jsme se zúčastnili a společně se školkovými dětmi jsme si zadováděli v maskách. Tancovali jsme, hráli soutěže a za to všechno jsme byli odměněni sladkostmi, které pro nás měla připravené paní Gottwaldová. Moc se nám všem se školkou líbilo a jsme rádi, že se můžeme takových akcích zúčastňovat. Dětem z předškolního klubu Včelka to velice prospívá a seznamují se tak s budoucími spolužáky.

Krátce po maškarním bále jsme se společně s předškoláky podívali do prvních tříd ZŠ Krásná Lípa. Návštěva dětem ukázala, co všechno je čeká, až nastoupí v září do školy. Prvňáčci nám všem předvedli, co všechno už dovedou a jak vypadá opravdové vyučování. Děti z Včelky to velice nadchlo a návštěva školy jim pomůže překonat všechny obavy, které doposud měly spojené s nástupem do 1. třídy.

Klub Včelka je součástí projektu AMARI centrum, který je financován z prostředků Nadace O2 a ze sbírkového projektu Pomozte dětem!, organizovaného společně Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.

Tisk Tisk | E-mail E-mail