Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Šluknovské Regionální informační centrum reprezentuje Šluknovsko na veletrzích cestovního ruchu

veletrhy1 V rámci právě probíhajícího projektu Rozšíření nabídky služeb regionálního IC ve Šluknově reprezentovalo šluknovské Regionální informační centrum všechna města a obce regionu Šluknovska na třech mezinárodních veletrzích cestovního ruchu – v lednu na mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech Regiontour v Brně a na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v německých Drážďanech, v únoru pak na středoevropském veletrhu cestovního ruchu Holiday world v Praze.

Velký zájem byl o nové propagační materiály města Šluknova, zejména Šluknovského zámku, i materiály měst a obcí Šluknovského výběžku, možnosti ubytování, tipy na výlety apod.

Bylo příjemným zjištěním, že hospodářská krize vysokou návštěvnost veletrhů nijak neovlivnila. Zájem německých turistů a návštěvníků o náš region na veletrhu v Drážďanech, kterého jsme se zúčastnili poprvé, však byl rozhodně největší a předčil naše očekávání.

Naše výstavní expozice na výstavní ploše Ústeckého kraje byla podpořena finančními prostředky Regionálního operačního programu ROP NUTS II Severozápad.

Ivana Lukešová

Tisk Tisk | E-mail E-mail