Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kdo hledá, najde aneb Pirátský originál na jevišti

K jevištím Šluknovského výběžku se blíží jedinečný divadelní kus. Umělec-ký spolek Creatio uvádí pirátskou divadelní revue, ovšem nejedná se, jak by se mohlo zdát, o pirátskou kopii, nýbrž o naprosto ryzí originál. Podtitul hry „divadelní dobrodružství pro celou rodinu“ zve nejen děti, ale i dospělé bez omezení věku. Na pódiu se rozezní živý klavír, představí živý muzikant a pět zaručeně živých herců, kteří rozehrají příběh o hledání pokladu a dalších událostech, které se odehrávají na palubě lodi Santa Pinta. „Jo, tenkrát, to se jinak přepadávalo, jinak loupilo, jinak kradlo, jinak se zakopávaly poklady a hlavně se jinak vykopávaly… Ale to je všechno tím, že mám jen půlku mapy,“ přemítá kapitán lodi.

Přijďte se podívat, zda se pirátům podaří nalézt druhou půlku mapy a s ní i kýžený poklad v neděli 14. 3. od 15.00 hodin do Domu kultury v Rumburku. Pro ty, kteří se na lodi nesvezou v Rumburku, je přichystáno stejné divadelní dobrodružství také v kině v Krásné Lípě nebo Dolní Poustevně.

Kdo hledá, najde – hrají: A. Pavlová, I. Kubicová, L. Pavel, F. Šimonovský, P. Lampa, R. Winter; režie: A. Pavlová; délka představení: 55 min.

Roman Winter

Tisk Tisk | E-mail E-mail