Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na memoriálu J. Horáka starých gard zvítězil SK Velký Šenov

Ve vilémovské sportovní hale pořádali v sobotu 13. března velkošenovští gardisté v pořadí již 13. ročník satelitního turnaje starých gard nad 35 let v halové kopané. Do klání tentokrát zasáhlo jenom šest mužstev ze Šluknovského výběžku, protože Lipovákům se nepodařilo dát dohromady tým a nedostavili se, stejně jako přihlášený Slovan Varnsdorf. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 1 x 14 minut. Příliš se nedařilo velkým favoritům ze Šluknova a obhájcům loňského vítězství z Rumburku. Naopak věčně bramborový Vilémov skončil tentokrát jen o jedinou branku na druhém místě za pořadateli.

Putovní pohár a hodnotné ceny předávali B. Medek, předseda SK Velký Šenov, a M. Kořínek, zakladatel tohoto turnaje. V jeho rámci bylo také možné zhlédnout kroniku s fotografiemi ze všech předchozích dvanácti turnajů. Pořadatelem 14. ročníku memoriálu J. Horáka v roce 2011 bude mužstvo SG Dolní Poustevna.

Zdroj: www.skvilemov.cz

Konečné pořadí
1. Velký šenov 14:5 11 b.
2. Vilémov 13:5 11 b.
3. Dolní Poustevna 8:8 7 b.
4. Rumburk 6:8 6 b.
5. Mikulášovice 6:11 3 b.
6. Šluknov 4:14 2 b.

 

Nejlepšími jednotlivci turnaje starých gard byli: nejvíce branek soupeřům nastřílel V. Fišer z Velkého Šenova, nejlepším hráčem se stal V. Hejl z Vilémova, nejlepším brankářem P. Martan z Rumburka a nejstarším hráčem byl R. Učeň z Dolní Poustevny.

senovaci1

Vítězný tým z Velkého Šenova. Foto: T. Fúsek

Tisk Tisk | E-mail E-mail