Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nejlepším učitelem roku 2010 je Eva Strnadová

Dům dětí a mládeže Rumburk připravil na středu 17. března pro učitele středních škol zábavné soutěžní odpoledne, jehož cílem bylo vyhlášení nejlepšího učitele roku 2010. Jedenáct nejlepších pedagogů z pěti rumburských škol nominovali do soutěže samotní studenti. O prvenství pak v Domě kultury Střelnice Rumburk bojovalo šest soutěžících, a to v takových disciplínách, které prověřily nejen jejich všeobecné znalosti, ale i smysl pro humor a praktické dovednosti, jako například oblékání kostry na čas nebo hod křídou na tabuli.

Na pódiu i v sále vládla příjemná nálada, studenti své učitele podporovali a ti brali vše s humorem a recesí. V perném souboji pak titul Nejlepší učitel SŠ a SOŠ v Rumburku pro rok 2010 získala Eva Strnadová, učitelka ze SZŠ a OA Rumburk. Této škole tak bude na rok propůjčen putovní pohár a jméno vítězky se připíše na tabuli cti na rumburské radnici.

Pohár předávala členka letošní poroty a loňská vítězka soutěže Nejlepší učitelka ZŠ Jitka Hovorková.

„Věříme, že akci se bude dařit i v letech dalších, i díky velké podpoře Města Rumburk a místostarosty Ladislava Pokorného. Děkujeme řediteli SOŠMGP Svatopluku Kubešovi za pomoc při organizování dotazníkové akce a Tomášovi Hladíkovi z Restaurace Střelnice za chutné občerstvení. A už se těšíme na další ročník, který bude věnován učitelkám mateřských škol a základních uměleckých škol. Řediteli SZŠ a OA Rumburk blahopřejeme k tomu, že letošní nejlepší učitel je členem právě jeho pedagogického sboru,“ shodně vzkazují pracovnice Domu dětí a mládeže Rumburk.

Tisk Tisk | E-mail E-mail