Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na brněnských veletrzích bylo prezentováno i Šluknovsko

Místní akční skupina (MAS) Šluknovsko prezentovala Šluknovský výběžek na brněnských veletrzích. Největší zájem návštěvníků si vysloužila kozí farma Žofín z Horního Podluží a propagační materiály Českého Švýcarska.

Brněnské veletrhy Techargo, Animal Vetex, Silva Regina a Světová výstava vývoje myslivosti a lovectví představily ve dnech 21. až 25. března největší prezentaci myslivectví a lesnictví v České republice za několik posledních desetiletí, včetně řady unikátů z muzejních i soukromých sbírek. Největším lákadlem pro návštěvníky veletrhů byla výstava souboru 343 historických i současných mysliveckých a lesnických uniforem, který byl oficiálně uznán za český rekord.

Komplex zemědělských a lesnických veletrhů se setkal s mimořádným zájmem veřejnosti. Během prvních dnů prošlo branami výstaviště 95 tisíc návštěvníků. Podle průzkumu naprostá většina z nich mířila na čtyřlístek veletrhů Techargo, Animal Vetex, Silva Regina a Světová výstava vývoje myslivosti a lovectví. Šest procent návštěvníků zamířilo na Mezinárodní výstavu rybářských potřeb Rybaření.

Místní akční skupina Šluknovsko se na veletrhu prezentovala jako člen Národní sítě Místních akčních skupin České republiky společně se Spolkem pro obnovu venkova ČR.

mas1

Místní akční skupina (MAS) Šluknovsko prezentovala Šluknovský výběžek na brněnských veletrzích. Foto: archiv MAS Šluknovsko

Tisk Tisk | E-mail E-mail