Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Díky nám můžete procestovat Evropu za jeden den

Projekt Evropa byl pro nás velkou neznámou. Nezalekli jsme se a stali se jeho součástí. Projekt připravují třetí ročníky Gymnázia Rumburk, tedy 7.A, 3.C a 3.D.

A jak to probíhá? Třídy byly rozděleny na tři skupiny. Každá si vylosovala jednu zemi Evropské unie. Máme tedy devět zemí, o kterých bychom se měli dozvědět to nejzajímavější.

Naším cílem je představit kulturu a zvyklosti Evropy nejen studentům, ale i široké veřejnosti, a to v Den Evropy, kdy celý projekt vyvrcholí. Přemýšlíte o tom, kdy je Den Evropy? Letos připadá na středu 5. května.

Každá z devíti skupin si vybrala jednu učebnu, ve které může využívat nejmodernější techniku k tomu, aby bylo vše dokonalé. Objevte, že Německo nebo Itálie nejsou jenom země piva a pizzy. Poznejte kulturu i přírodu dalších států, jako je Lotyšsko, Španělsko, Belgie, Bulharsko nebo Malta.

Všichni jste zváni. Přijďte a užijte si jedno májové dopoledne, 5. května od 8.00 do 12.00 hodin. Podpoříte tím nás i Projekt Evropa. Více informací na www.gymrumburk.cz.

Veronika Houdová, Eliška Křížová, Eva Lejsková

Tisk Tisk | E-mail E-mail