Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sváťovo dividlo opět ve Větrníku

Mateřské centrum Větrník v Rumburku pro veliký podzimní úspěch znovu brzy přivítá Sváťovo dividlo. Představení oblíbeného loutkového divadla z Litoměřic proběhne ve čtvrtek 29. dubna ve Větrníku. Dopoledne bude věnova-né mateřským školkám a na odpolední představení v 15.00 hodin srdečně zveme rodiny s malými dětmi.

MC Větrník slouží již čtvrtým rokem jako prostor, kde se mohou setkávat rodiče s malými dětmi, aniž by se od sebe odloučili, a přitom získali nové přátele a prožívali pak společné a podnětné chvíle obohacující všední dny. Scházíme se pravidelně vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek dopoledne od 9.00 do 12.00 hodin. Od října 2009 užíváme prostory JUDO klubu Rumburk, kde jsme vybudovali nové zázemí. Můžeme tak rodičům s dětmi nabídnout úžasné prostory. Obě tělocvičny jsou příhodně vybavené a děti se v nich mohou neskutečně vydovádět. Máme k dispozici kuchyňku a pracovnu, kterou využíváme k různým výtvarným činnostem a tématickým dílnám. Navíc jsme centrum vybavili novými hračkami a pomůckami pro nejmenší děti, jejichž účast pak pod novou střechou prudce vzrostla.

Letošní jaro jsme přivítali úspěšnou Velikonoční dílnou a Stopovanou velikonočního zajíčka. Obě setkání měla nečekanou návštěvnost a velikou odezvu. Naše poděkování proto patří nejen JUDO klubu Rumburk, ale i zúčastěným rodičům s dětmi, květinářkám Olince a Lence, DDM za zapůjčení masky a Dušanovi.

V nejbližší době chystáme další setkání: Den matek a Den dětí ve Větrníku, výlet do Liberce, Nocování s Větrníkem a rozloučení se školním rokem.

Bližší informace o divadelním představení u paní Michelové na tel. čísle 602 136 887 a na internetových stránkách www.svatovo-dividlo.cz

MC Větrník
www.vetrnik-rumburk.wbs.cz

Tisk Tisk | E-mail E-mail