Největší pokerový turnaj v historii Rumburku skončil nad ránem

Tištěné noviny 10/2010 | 20. 5. 2010 | Nezařazené

Ve sváteční den 8. května pořádal Poker klub Rumburk jeden z velkých turnajů, na kterém se očekávala velká účast nejen místních borců, ale také pokerové elity z okolních měst. Prognózy pořadatelů se naplnily brzy, když bylo již na začátku jasné, že se tento turnaj zapíše do historie klubu jako ten největší, protože byl zcela obsazen, a to 40 účastníky. V místním klubu v Kolonce se sešli nejenom přeborníci z Rumburku, své zastoupení tu měla také okolní města Šluknov, Varnsdorf, ale také Děčín, Česká Lípa, Liberec a Jablonec. V turnaji bylo odehráno mnoho zajímavých her, za které by se nemuseli stydět ani leckteří profesionálové. Finálový stůl s devíti účastníky se utvořil až v brzkých ranních hodinách. Na hráčích již byla znát únava ze skoro osmihodinového boje, a tak když zbyli pouze poslední čtyři účastníci z celkem čtyřicetičlenného pole, rozhodli se, že si výhru rozdělí.

Nejlepšími hráči tohoto největšího turnaje se tak stali rumburský Zdeněk Ringelhán ml., Pavel Dinh z Liberce a varnsdorfští Martin Petružálek a Davis Nguyen.

Děkuji všem hráčům za účast a zvu na další turnaj, tentokráte ze série Rumburské pokerové ligy, který se odehraje v neděli 30. května v místním Poker klubu v Kolonce.

Závěrem bych se chtěl jménem celého klubu omluvit za nepříjemnost, která se stala v průběhu první poloviny turnaje, kdy svým nečestným chováním ovlivnil jeho průběh M. N., který se jako klubem pověřený člověk, který rozdává karty a organizuje hru na stole, snažil podvádět při míchání a rozdávání. Jeho nečestné chování však bylo díky včasnému upozornění jednoho z hráčů okamžitě ukončeno a věřte, vážení přátelé pokeru, že vzhledem k tomu, že se již několika prohřešků dopustil nejen v místním fotbalovém a florbalovém klubu, se s ním již v rumburském pokerovém klubu nesetkáte. Přijměte prosím tuto omluvu. Věřím, že jeho chování neposkvrnilo dobré jméno Poker klubu Rumburk.

Tomáš Flesar

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2010/05/20/nejvetsi-pokerovy-turnaj-v-historii-rumburku-skoncil-nad-ranem/