Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kristýna Cimrtová třikrát stříbrná

Úžasný výsledek vybojovala rumburská plavkyně Kristýna Cimrtová na potápěčském mezinárodním Mistrovství České republiky v BiFi, které se konalo 23. května v Novém Jičíně.

240 závodníků z dvaceti oddílů z Čech, Slovenska a Polska bojovalo v otevřených kategoriích E – jedenáct a mladší, D – dvanáctiletých a třináctiletých a zároveň i v Modrém mítinku všech kategorií na trasách 50, 100 a 200 m s gumovými ploutvemi a případně i šnorchlem. Z rumburského oddílu se nominovali čtyři závodníci. Kristýna Cimrtová byla ve všech disciplínách stříbrná, v kategorii Modrý mítink vybojovala také druhé místo. V kategorii E dívky se utkalo přibližně 40 závodnic a desetiletá Rumburačka Barbora Koderová získala na tomto mistrovství čtrnácté a na dvoustovce patnácté místo. V MM byla čtrnáctá.

V kategorii E chlapci byl jedenáctiletý Miroslav Menc v závodě na 50 m devátý, na 100 m jedenáctý, na 200 m třináctý a v MM jedenáctý. Desetiletý Ondřej Bartoš byl v závodě na 50 m dvanáctý, na 100 m devatenáctý, na 200 m osmnáctý a v MM šestnáctý.

D. Cimrtová

Tisk Tisk | E-mail E-mail